UAB "FITNESAS"
Debreceno g. 52A
Klaipėda

Informacija telefonu:
8 46 340 807


UAB "FITNESAS"
Vingio g. 21
Klaipėda

Informacija telefonu:
8 46 300 830

Gyvenimo stilius

Fitnesas - tai sportas, subalansuota mityba, puiki nuotaika. Daugeliui žmonių, kūno rengyba tapo gyvenimo stiliumi, besiasocijuojančiu su sėkme ir įprociu, viską pasiekti savo darbu.

Reguliarūs sporto užsiėmimai padės jums numesti antsvorį, sustiprinti sveikatą ir tapti gražesniam. Gaila, tačiau mes labiau linkę savo laiką skirti kitoms, taip pat nemažiau svarbioms problemoms, palikdami sveikatą paskutinėje vietoje. Judėjimo minimumas, prasta ekologija ir daugkartiniai stresai, visa tai gali privesti prie sveikatos pablogėjimo ir visų pirma prie širdies ir kraujagyslių sistemos susirgimų. Dažniausiai širdies nepakankamumu skundžiasi stipriosios lyties atstovai. Remiantis statistikos duomenimis, vidutinio amžiaus vyrai penkis kartus dažniau serga širdies ligomis nei moterys. Sportas, subalansuota mityba ir geras poilsis padės jums jausti sveikai ir pilniems energijos.

Nuo ko pradėti?

Prieš pradedant reguliariai užsiiminėti kūno rengyba, rekomenduojame pasikonsultuoti gydytoju. Gydytojas nustatys jūsų fizinį darbingumą, rodantį ribas leidžiamo ir labiausiai efektingo darbo jūsų širdžiai. Ir tik po to jūs galėsite atiduoti save į mūsų klubo instruktorių rankas, kurie atsižvelgę į jūsų sveikatos rodiklius ir įi jūsų norus, sudarys individualią treniruocių programą.

Subalansuota mityba?

Jei jūs vis dėlto nutarėte užsiimti fitnesu ar jau juo užsiiminėjate, tai jums reikėtų peržvelgti savo maisto racioną. Jei jūs aktyviai sukate velo treniruoklio pedalus, o po to su malonumu kemšate bandeles - aišku, kad rezultatas bus nulinis. Norint atlikti fizinius pratimus reikalinga energija. Ji gaunama iš - angliavandenių, kurių yra daržovese, vaisiuose, bulvėse, ryžiuose, makaronuose, žuvyje, vištienoje. Angliavandeniai turi sudaryti 55-60% jūsų raciono. Tokia yra subalansuotos mitybos teorija. Likusi dalis priklauso baltymams (25-30%) ir,kad ir kaip būtų keista, riebalai ( 10-15% ). Jei jūs turite tikslą atsikratyti antsvorio, tai visai nereiškia, kad turite visiškai atsisakyti riebalų. Jiems skirta svarbi vieta žmogaus organizme. Jums atrodo sunku sekti savo mitybą, kad ji būtų subalansuota? Laikykitės paprastos taisyklės: jūsų dietoje turi būti produktų iš keturių grupių:

  • dribsniai;
  • vaisiai ir daržovės;
  • mėsa, žuvis, paukštiena;
  • pienas ir pieno produktai.

Jei jūs vegetaras ar laikotės kokių nors taisyklių, stenkitės, kad ant jūsų stalo būtų visi produktai būtina proporcija.

Žmonės, užsiiminėjantys su jėgos treniruokliais, atrodantys kaip švarcnegeriai, dažnai galvoja, kad jų dietoje svarbiausi yra proteinai. Tai ne visai taip. Žinoma, proteinai reikalingi kaip raumenų statybiniai elementai, tačiau jų perdozavus raumenys nepasidarys didesni. Organizmas proteinų paprasčiausiai neįsisavins. Taip, kad subalansuotos mitybos teorija rekomenduotina visiems.

Tą dieną kai sportuosite, stenkitės pavalgyti prieš dvi-tris valandas iki treniruočių, o po jų ne anksčiau kaip po valandos. Nepamirškite ir apie vandenį. Gerkite vandens kaip galima daugiau iki treniruočių ( geriau mineralinį vandenį arba natūralias sultis ), per treniruotes, o ypač po jų būtina gržįnti organizme prarastus skysčius, net jei ir nesinori!

IR ATMINKITE: sportas, subalansuota mityba ir geras poilsis - visa tai, ko reikia jūsų sveikatai.