UAB "FITNESAS"
Debreceno g. 52A
Klaipėda

Informacija telefonu:
8 46 340 807


UAB "FITNESAS"
Vingio g. 21
Klaipėda

Informacija telefonu:
8 46 300 830

Oficialiai, fitnesas atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose prieš 45 metų, tačiau pirmos fitneso programos susiformavo Antrojo pasaulinio karo metais. Kad neprarastų laiko, amerikiečių kareiviai treniravosi neskubėdami, stiprino pilvo preso raumenis, darė prisitraukimus ... . Paskui, tie paprasti pratimai tapo klasika ir su laiku tuos pratimus patobulino fitneso profesionalai.

Dvidešimto amžiaus, antrajame pusamžyje fizinio pajėgumo testai skirtingose gyventojų grupėse išryškino daugybę amerikiečių sveikatos problemų. Ir tuos problemos didėjo tolygiai gerėjant gyvenimo sąlygoms. Žmonės ateidavo po darbo, įsijungdavo televizorių, gėrė alų ... . Ir jeigu didžiuosiuose miestuose būdavo kokia nors alternatyva tokiam gyvenimui, tai provincijoje reikalai buvo kur kas prastesni. Ir tada Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo sukurta fitneso sąjunga, į kurią įėjo 20 labiausiai autoritetą turinčių profesionalų fitneso srityje, ir dar politikai iš Įvairių valstijų. Svarbiausias šios sąjungos uždavinys buvo fitneso populiarizavimas.

Todėl, jeigu prieš 10 metų JAV buvo 4 mil. žmonių, užsiiminėjančių fitnesu, tai dabar tik sporto klubų narių - 16,5 mil. žmonių. Ir šis skaičius nenustoja didėti.

Lietuvoje, fitnesas atsirado palyginti neseniai, prieš 20 metų. Iki šio momento mūsų gyventojai pamiršo, kaip reikia save prižiūrėti. Ir reikėjo pradėti iš pradžių aiškinti žodžio ,,fitnesas'' reikšmę , kūno regybos programų privalumus ir mokyti žmones teisyklingai sportuoti.

Lietuvos fitneso industrija auga tokiais dideliais tempais, kad dabar mūsų specialistų lygis ir žmonių užsiiminėjančių sporto klubuose išsilavinimo lygis - labai didelis, ką patvirtina kasmetinės konvencijos. Mes didžiuojamės tuo, kad kasdien sveiko gyvenimo būdo gerbėjų skaičius auga ir tame yra nemažas sporto ir sveikatingumo klubų pasiekimas.